تخفیف های همیشگی کاپریس

یکی از اهداف همیشگی ما از ابتدای تولد کاپریس آوردن حال خوب به مردم خوبمان بوده است. بعد از مدتی فعالیت و به لطف همه ی همراهان عزیز کاپریس ، اکنون ما این توانایی را داریم تا این امر را فراتر ببریم و با طرح های تخفیف همیشگی کاپریس در کنار مردم تلاش گر ، دلسوز و سخت کوشمان باشیم.

تخفیف ویژه پرستاران

همه ی ما میدانیم که پرستاران از دلسوز ترین و با ارزش ترین اقشار جامعه ما هستند و خستگی را به جان می خرند تا سفیر سلامتی ما باشند.
اگر شما از پرستاران گرانقدر این سرزمین هستید ، با کلیک روی دکمه زیر به ما فرصت دهید تا به سهم خودمان قدردان زحمات شما باشیم.

تخفیف ویژه دانشجویان

صبح زود بیدار شدن برای رسیدن سر کلاس ، استرس و نگرانی های شب امتحان و دشواری های انتخاب واحد ، خاطراتی هستند که همه ی ما باهاش آشنایی داریم. کاپریس قصد داره با طرح تخفیف دائم ویژه دانشجویان ، خاطرات دوره ی تحصیل را برای شما قشر آینده ساز کمی شیرین تر کنه.

تخفیف ویژه هنرمندان

همه ی هنرمندان از نوازنده و خواننده تا بازیگر و نویسنده و نقاش در هر حرفه ای از ابتدای تاریخ تا امروز با خلق آثارشان زیبایی آفریده و حال خوب را به مردم هدیه کردند. کاپریس برای تشکر از صفیران واقعی حال خوب ، تخفیف ویژه ای برای هنرمندان در نظر گرفته است.

تخفیف ویژه تریدرها

محصولات کاپریس با تمرکز ویژه بر تریدرها و بیزینس من ها و برای برآورده کردن نیاز آن ها تولید شده اند. اکنون برای رساندن این محصولات به دست اولین گروه از مخاطبین هدف کاپریس تخفیف ویژه ای برای شما فعالان بازارهای مالی در نظر گرفتیم.

کاپریس را در اینستاگرام دنبال کنید
ارسال رایگان قهوه

ارسال رایگان

برای خریدهای بیشتر از 200 هزار تومان

سه نوع بلند قهوه

سه نوع بِلند قهوه

با مرغوب ترین دان قهوه

خرید به صرفه

خرید به صرفه

با بهترین کیفیت

پشتیبانی فروشگاه

پشتیبانی

در تمام مراحل خرید